O NAS

Witam serdecznie na stronie głównej firmy AGORA – MIRAŻ, której specjalnością jest profesjonalna nauka jazdy.

Bydgoszcz obfituje w różnego typu szkoły jazdy, jednak decydując się na skorzystanie z naszych usług zyskują Państwo gwarancję współpracy z doświadczoną firmą, działającą na rynku już od ponad 30 lat. Przez ten czas stworzona została szkoła jazdy oferująca kompleksową infrastrukturę lokalową, świetnie wyposażony tabor samochodowy oraz zespół cechujący się profesjonalizmem i osobistym zaangażowaniem, co owocuje możliwością prowadzenia szkoleń na najwyższym poziomie. Kurs prawa jazdy w naszym ośrodku odbywa się w wygodnych, klimatyzowanych salach wykładowych, a nasi kursanci do dyspozycji mają profesjonalny dział obsługi klienta oraz stale unowocześniany i sprawny tabor. Na terenie szkoły znajduje się także nowoczesna pracownia psychologiczna, w której wykonujemy badania psychotechniczne kierowców i badania psychologii pracy. Prowadzimy szkolenia, po których uzyskać można prawo jazdy wszystkich kategorii oraz uprawnienia motorniczego, a także zostać kierowcą zawodowym posiadającym różnorakie uprawnienia, od kwalifikacji wstępnej po przewóz materiałów niebezpiecznych.

4
1

Wieloletnie doświadczenie najlepszych specjalistów z branży zatrudnionych w firmie AGORA – MIRAŻ z Bydgoszczy gwarantuje, że Państwa współpraca z nami będzie bezpieczna i zakończy się sukcesem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Mam nadzieję, że na poniższych stronach
znajdziecie Państwo pełną informację na
temat działalności naszej firmy.

Jan Pliszka
właściciel

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy kursy, na których nauka jazdy przeprowadzana jest w komfortowej i bezstresowej atmosferze. Zajęcia proponowane przez szkołę jazdy AGORA – MIRAŻ wyróżniają się profesjonalizmem i kompleksowym przygotowaniem do egzaminu. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

HISTORIA

Ośrodek Szkolenia Kierowców AGORA – MIRAŻ prowadzi szkolenia od 1990 roku. Jesteśmy firmą o bogatej tradycji, dysponujemy wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną z wieloletnim doświadczeniem .Na początku działalności szkoliliśmy kierowców jedynie w zakresie kategorii B prawa jazdy. Z biegiem lat dzięki dużemu zaangażowaniu i docenianemu przez klientów profesjonalizmowi poszerzaliśmy ofertę o pozostałe kategorie, aby sprostać zapotrzebowaniu rynku. Od 2004 roku prowadzimy szkolenia na wszystkie kategorie prawa jazdy. W kolejnych latach poszerzyliśmy działalność o własną pracownię psychologiczną i badania lekarskie. Uruchomiliśmy także szkolenia zawodowe dla kierowców wykonujących przewóz drogowy osób i rzeczy, szkolenia dla kierowców przewożących materiały niebezpieczne, materiały wybuchowe i kierowców cystern, stale modyfikując ofertę szkoleniową w odpowiedzi na sugestie klientów oraz zmiany regulacji prawnych dotyczących transportu. Nasze najnowsze produkty to cykl szkoleń operatorów wózków widłowych które uruchomiliśmy w 2009 roku oraz kursy dla operatorów HDS. Zajmujemy się także szkoleniem kandydatów na instruktorów oraz prowadzimy okresowe warsztaty doskonalenia zawodowego instruktorów.W działalności firmy kładziemy nacisk na ciągłe doskonalenie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji pracujących w naszej firmie instruktorów oraz wykładowców a także profesjonalizm i uśmiech w obsłudze klienta. Wychodząc z założenia, iż bezpieczeństwo na drodze zależy od przygotowania kandydata na kierowcę, instruktorzy i wykładowcy zatrudnieni w naszej firmie jako priorytet stawiają sobie gruntowne przygotowanie praktyczne i teoretyczne przyszłych kierowców pod kątem bezpieczeństwa. Obecnie jesteśmy najbardziej znaną i cenioną szkołą jazdy w Bydgoszczy. Zapewniamy komfortowe warunki szkolenia teoretycznego i praktycznego dzięki rozbudowanej infrastrukturze lokalowej i wysokiej jakości taborowi który jest regularnie odświeżany. W pogoni za potrzebami naszych klientów powiększamy bazę dydaktyczną firmy. Trwa rozbudowa siedziby – powstaje nowy obiekt w którym znajdzie się unowocześniona i powiększona pracownia psychologiczna oraz kolejne dwie sale wykładowe. Na placu manewrowym do dyspozycji klientów jest budynek wyposażony w zaplecze socjalne oraz trwają prace przygotowawcze do uruchomienia dwóch dodatkowych pomieszczeń dydaktycznych a powierzchnię samego placu powiększyliśmy w ubiegłym roku o blisko połowę. W 2015 roku, w odpowiedzi na potrzeby Naszych Klientów, uruchomiliśmy oddział firmy w Nakle nad Notecią. Naszą misją jest zapewnienie klientom najwyższej jakości szkoleń prowadzonych w komfortowych warunkach.

2
5